#2015-12-01 06:43:09 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

Mam nadzieję, że ktoś z was może mi pomóc! Zastanawiam się nad zamontowaniem wentylatorów sufitowych w korytarzu, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Po pierwsze mam mały metraż mieszkania, a poza tym koleżanka postraszyła mnie, że takie wentylatory są niezdrowe, bo gromadzą dużo kurzu. Co o tym myślicie?
#2015-12-01 09:06:48 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Po pierwsze – tak naprawdę wszystko w mieszkaniu gromadzi kurz. Wystarczy je ścierać raz na kilka dni i problem z głowy. Zastanawiam się po, co Ci do małego mieszkania taki wentylator? Nie lepiej kupić sobie do przedpokoju po prostu jakąś klasyczną lampę stojącą? Ja tutaj http://mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-podlogowe/68 znalazłem taką, która idealnie mieści się obok szafki na buty.
#2015-12-01 11:04:09 

Stol719

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 19

Zgadzam się. Taki wentylator to fajna rzecz, ale w dużych pokojach!
#2015-12-01 11:45:19 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

A ja nie rozumiem podłogowej lampy do korytarza. Dla mnie to trochę niepraktyczne i tylko zajmuje niepotrzebnie miejsce. Najlepsze rozwiązanie to lampa stojąca do salonu. Szczególnie lubię takie duże, który jakby „wiszą” nisko nad kanapą. Najlepiej się przy nich czyta książki, bo bardzo dobrze oświetlają i nie psujemy sobie wzroku.
#2015-12-01 14:44:44 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

Dzięki za rady. W takim razie będę musiała jeszcze raz zastanowić się, co kupić. Lampy stojące mnie nie przekonują, poza tym nie mam na nie miejsca, więc pewnie kupię jakieś zwykłe naścienne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015