#2015-12-07 10:17:32 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Przyszedł czas na budowanie instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym domu co musi znalezc się w jej skladzie, aby wszystko dzialalo jak należy? Dom jest duży, 4 pokoje, kuchnia i łazienka.
#2015-12-07 10:36:43 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Gratuluję udanej inwestycji :). Słuchaj jeżeli chodzi o instalację w domu, to moim zdaniem najważniejsze są niewielkie czujniki temperatury. Bez względu na to, jak ogrzewany jest dom tego typu urządzenia to podstawa. Dokładny programator również się przyda, bo nikt nie lubi jak jest za zimno albo za gorąco.
#2015-12-07 11:42:31 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Według mnie najważniejsze są włączniki. Bez nich ani nie włączysz światła, ani go nie zgasisz. W moim domku włączniki zajęły honorowe miejsca na ścianie. Dodałem do nich odpowiednie akcesoria i teraz wszystko pięknie działa. Tobie polecam zrobić tak samo, bo jak o czymś zapomnisz to później mogą być problemy to dodać.
#2015-12-07 14:26:44 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Potwierdzam zdanie moich przedmówców. Dobra instalacja elektryczna w domu to podstawa. Zadbaj o każdy szczegół, abyś mógl cieszyć się dobrą elektryką przez długie lata. Ja wraz z mężem skupiliśmy się bardzo na procesie tworzenia wszelkich instalacji i do dziś wszystko jest sprawne, nie ma przepięć, nic się nie pali. A zaznaczam, że wybudowaliśmy nasz dom już przeszło 15 lat temu. Co jakiś czas tylko aktualizujemy nasze instalacje, aby zawsze były w miarę nowe podzespoły. Mam nadzieję, że moja wypowiedź pomogła :)
#2015-12-07 14:37:48 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Jaki masz dom? Parterowy czy piętrowy? Ja mam piętrowy i tworzenie instalacji zajęło troche czasu. Przepuszczenie wszystkich kabli przez ściany wymagało dużo wiercenia i kombinowania. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten zabieg bardzo wcześnie, ponieważ później skutowałoby to tym że trzeba było by niszczyć dużą część gotowych elementów. Tobie również radzę zrobić to jak najwcześniej, ponieważ w późniejszym etapie powstają same problemy.
#2015-12-07 14:59:53 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Wszyscy mi pomogliście tak naprawdę. Teraz już wiem na co zwrócić szczególną uwage. Jutro zaczynam kompletację wszystkich elementów koniecznych do stworzenia instalacji. W pierwszej kolejności zamontuję wszystko co związane ze światłem a pozniej zajme się temperatura.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015