#2015-12-09 06:16:25 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Cześć! Mam do Was takie pytanko, czy myśleliście kiedykolwiek o jakiejś pracy w organach wymiaru sprawiedliwości? Ja ostatnio czytałam, czym zajmuje się grafolog i zaintrygowała mnie ta profesja. Zastanawia mnie również to, jakie kwalifikacje muszą posiadać profesjonalni biegli sądowi. Czy macie jakąś wiedzę w tym zakresie?
#2015-12-09 07:50:37 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Niedawno moi przyjaciele poprosili mnie, bym poszukał w necie danych pod sformułowaniem grafolog poznań. Studiując ten temat, zainteresowałem się wykonywaniem pracy w organach wymiaru sprawiedliwości, a zwłaszcza sporządzaniem ekspertyz dla kancelarii prawniczych. W szczególności zaintrygowała mnie praca biegłego grafologa w zakresie znaków pisarskich, który opracowuje różnorakie ekspertyzy na podstawie próbek pisma konkretnej osoby, np. w sprawach spadkowych. A czy wy myśleliście kiedykolwiek nad pracą w sądownictwie?
#2015-12-09 09:43:56 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Nie przypuszczałem, iż temat pracy w kryminalistyce jest tak rozległy i obejmuje tak dużo różnorakich działań. Do zadań biegłych sądowych należy m.in. badanie dokumentów. Specjaliści wydają opinie z zakresu badań wieku dokumentów, np. badanie zapisów na dokumencie. Takie opinie sporządza się np. na zlecenie organów ścigania i kancelarii prawnych. Interesuje mnie taka działalność, tym bardziej, że taki ekspert ma dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. Większą ilość informacji na ten temat znalazłem w sieci. Fizykochemiczne badania dokumentów przeprowadza się w eksperckim laboratorium kryminalistycznym, które z pewnością jest bardzo interesującym miejscem.
#2015-12-09 10:03:34 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Uważam, iż praca w sądzie to idealne dla mnie rozwiązanie. Intryguje mnie badanie testamentu i innych dokumentów bądź materiałów. Mam świadomość tego, że nie wygląda to jak w serialach, lecz mimo to musi to być ogromnie fascynujące. Z ochotą dowiem się czegoś więcej na powyższy temat, aczkolwiek mam duży kłopot ze znalezieniem osób, jakie zatrudnione są na takich stanowiskach. Ufam, że choćby jedna taka osoba jest na forum. Niewątpliwie takie posty okażą się dla mnie ogromnie przydatne.
#2015-12-09 12:12:46 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Wartościowe informacje, pomogliście mi, a najbardziej zaciekawiły mnie wypowiedzi dotyczące tematu biegły językoznawca. Taki lingwista zajmuje się np. stalkingiem i badaniem anonimów, co jest bardzo intrygujące. Przy okazji przeczytałam, jak przeprowadza się badanie autentyczności testamentu holograficznego, a to zawsze może być przydatna. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015