#2015-12-14 03:17:16 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Cześć dziewczyny! Czy w Waszym otoczeniu także rozpoczęła się moda na żelowe paznokcie? Już kilka moich koleżanek zajmuje się tym profesjonalnie i muszę przyznać, że mają ręce pełne roboty! Naprawdę idzie wyżyć z tego. Też bym chciała się tym zajmować, bo zazwyczaj robiłam wymyślne paznokietki tylko sobie. Czemu nie miałabym robić tego innym? I to jeszcze z dopłatą? Świetnie! Tak to można żyć! Mama zawsze mi powtarzała, że nie ma w życiu nic lepszego, tylko robić coś z pasją i jeszcze na tym zarabiać :p. Mieszkam w Gdańsku. Czy są tu może jakieś tutejsze hurtownie dla profesjonalistów w tej branży?
#2015-12-14 06:01:15 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Twoja mama ma rację! Ja wprawdzie nie robię paznokci, lecz makijaże – ale muszę przyznać, że w sezonie ślubnym, komunijnym mam naprawdę dużo pracy. Sezon ślubny.. no, mam na myśli czas kiedy jest ich najwięcej, czyli miesiące letnie :). Myślę,że jest to dobry zarobek, ale czasem jest tak, że po prostu siedzisz praktycznie już z nosem w tych paznokciach, taka jesteś zmęczona. Bo to też nie jest tak, że zrobisz paznokcie w dziesięć minut, przy przedłużaniu z trzy godziny możesz nieraz poświęcić.
#2015-12-14 08:22:04 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, bo moja koleżanka robiła mi paznokcie z przedłużaniem. Wiem ile to trwa. Ale jeśli potrafisz to robić, to czas zlatuje trochę szybciej. Zegarek chodzi jak oszalały, zwłaszcza gdy trafi Ci się miła kosmetyczka – wtedy sobie pogadacie, spędzicie miło czas, a na koniec spotkania Twoje paznokcie będą zupełnie odmienione. To jest super!
#2015-12-14 10:37:03 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Ja mieszkam bardziej na zachodzie kraju, a i tak odwiedzam hurtownię kosmetyczną w Gdańsku. Jest to po prostu dobra. Do hurtowni nie musisz jeździć codziennie, czy co dwa dni, więc warto sprowadzić produkty niekoniecznie z miejsca zamieszkania. Ale skoro Ty mieszkasz w Gdańsku, to zadanie masz dodatkowo ułatwione. Nic, tylko korzystać.
#2015-12-14 12:39:48 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

Ja również mieszkam w Gdańsku i z całego serca polecam tutejszą hurtownię kosmetyczną. Kupiłam zestaw do robienia paznokci metodą żelową, oraz zestaw pięćdziesięciu pięciu lakierów. Nieraz trafiają się klientki z naprawdę dużą wyobraźnią i jednak musisz spełnić ich życzenia. Dobrym pomysłem jest też zaopatrzenie się w brokat, bo jest to modny dodatek. Fajnie, jakbyś umiała też tworzyć na paznokciach wzorki – ja na przykład nie umiem, a jest to duży atut.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015