#2015-12-21 10:47:33 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Cześć wszystkim. Szukam programu w którym będę mogła zrobić animacje lub jakieś drobne rzeczy graficzne. Niestety nie należę do zaawansowanych użytkowników. Szukam czegoś w miarę prostego ale nie jak paint. Wiem że jest masa programów, które mogłabym wykorzystać, ale chcę najpierw poznać wasze sugestie. Może ktoś z was używał czegoś podobnego i może coś polecić.
#2015-12-21 11:52:15 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

Swego czasu używałam w pracy kilku produktów adobe. Problem w tym, że są to programy dość skomplikowane i trzeba trochę przy tym posiedzieć, żeby opanować to dobrze. Kiedyś koleżanka chwaliła się jakąś animacją, zapytam w czym to robiła i dam znać.
#2015-12-21 12:08:35 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Na twoim miejscu wypróbowałbym aplikację SWiSH Max. Znajomy kiedyś dostał taki program od firmy i przez jakiś czas się nim bawił. Ponoć dość intuicyjny, ale da się w nim sporo zrobić. Wydaje mi się że na sam początek może być ok :). A nawet jak coś będzie niejasne to wujek google pomoże.

#2015-12-21 12:31:48 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

No i mam mały problem. Chciałam ściągnąć ten program co mówiłeś, niestety chyba pobrałam nie z tej strony co trzeba. Wyskakują mi na pulpicie dziwne okienka i co chwile pokazuje jakiś błąd. Nie wiem co mam zrobić bo to komputer firmowy. Pomóżcie!
#2015-12-21 13:47:19 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Ściągnij próbną wersję dla firm programu Kaspersky, przeskanuj komputer, wywal znalezione wirusy i tyle. Powinno wszystko chodzić jak wcześniej. Jak by coś się działo napisz na forum, spróbujemy pomóc.

#2015-12-21 14:07:43 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Dzięki za pomoc. Zrobiłam tak jak mówiłeś. Skanowanie zakończyło się znalezieniem chyba z 15 wirusów. Wszystkie wywaliłam, zresetowałam komputer tak jak pisało w instrukcji na ekranie. Jak na razie nic nie wyskakuję ale komputer chodzi jakoś powoli. Mam nadzieję że nic się nie zepsuło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015