#2015-12-30 06:06:23 

Bebikon

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Sanniki

Wiek: 28

Siemaneczko. Kumpel potrzebuje zrobić niespodziankę dla znajomych. Wymyślił sobie animację komputerową, ale taka ciapa z niego, że nie wie, jak się ma za to zabrać. Chcę żebym mu pomógł, ale ja to w ogóle nie wiem, jak to trzeba zrobić, chociaż na komputerach to się znam dość dobrze. Potrzebuje tylko jakiejś pomocy, wskazówki, żeby wiedzieć od czego w ogole to zacząć. Ktoś coś?
#2015-12-30 08:27:01 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Cześć. No myślę, że taką animację dla znajomych to chyba dałbyś radę zrobić, ale myślę, że zajęłoby CI sporo czasu zanimbyś ogarnął co i jak, wieć daj sespokoj. Szybciej i łatwiej będzie, jak zamówicie coś takiego u profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje. I będziesz miał pewnośc, że zrobione dobrze, a pamiątka na pewno będzie na lata.
#2015-12-30 11:08:50 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Zgadzam się. Sam też kiedyś coś takiego miałem zrobić, ale mnie to przerosło, dlatego jak najbardziej polecam takie firmy, które zrobią. Drogo nie płaciłem, a teraz moim pomysłem się chwalę każdemu, komu tylko mogę, więc rozumiesz, satysfakcja gwaranatowana. Chyba że trafisz na jakichś słabych grafików, co CI sknocą, to będzie gorzej. :P
#2015-12-30 12:20:15 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Nie sknocą, znam taką jedną firmę, które można zaufać i można mieć pewnośc, że to wyjdzie tak jak się tego chce. Także bez obaw. Brać, zamawiać i korzystać, niczego się nie bać.
#2015-12-30 13:49:55 

Bebikon

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Sanniki

Wiek: 28

Dzięki, panowie. Czekam na te namiary, to zaraz się będę za to brał. Rzeczywiście tak wszyscy będą zadowoleni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015