#2016-01-05 09:27:16 

naitine69

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Szczyrk

Wiek: 29

Witjcie :) Szukam ciekawego pomysłu na ściany w moim mieszkaniu. Znudziły mi się ściany pomalowane farbami, dlatego chciałabym je czymś ożywić. Myślę o tapetach, które mogłabym wykorzystać na ścianie za łóżkiem w sypialni lub ewentualnie panelach ściennych. Co jeszcze polecacie?
#2016-01-05 09:40:20 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Jeśli nie masz zbyt duzych środków na remont polecam szablony do malowania. Kupiłem ostatnio szablon drzewa i namalowałem je na ścianie w pokoju dzieciaków. Później z żoną kupilismy sobie szablon do sypialni i nad łózkiem namalowaliśmy abstrakcyjny wzór. Kolega ma w salonie panoramę Nowego Jorku i też wygląda ciekawie.
#2016-01-05 11:07:08 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Ja polecam naklejki na ściany. Ostatnio robiłam zakupy w sklepie http://studio-dekoracji.com.pl/5-naklejki-scienne i na pewno jeszcze nie raz je powtórzę. Sklep poleciła mi znajoma, dlatego nie musisz się obawiać.
#2016-01-05 13:53:26 

naitine69

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Szczyrk

Wiek: 29

Dziekuje za polecenie konkretnych rozwiązań i sklepów. Przyznam szczerze ze nie słyszałam wczesniej o naklejkach czy szablonach, dlatego chetnie się zapoznam z ofertą kilku sklepów. Miłym zaskoczeniem jest też to, że ceny takich rozwiązań są naprawdę niewysokie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015