#2016-02-05 06:40:58 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Szukam trwałych i eleganckich drzwi do mojego nowego domowe Wrocławiu. Zawsze myślałam o drzwiach drewnianych, ale ostatnio naczytałam się, że jak takie drzwi są od południa to mają tendencję do wypaczania się. Czy to prawda?
#2016-02-05 07:48:45 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Faktycznie, jak drzwi się nagrzewają to mogą prężyć, zwłaszcza jak są to drzwi klejone, a nie z litego drewna. Jak ma Pani wątpliwości, to może warto zastanowić się drzwiami metalowymi? We Wrocławiu z drzwiami aluminiowymi, a konkretnie z ich zakupem, nie będzie najmniejszego problemu. Sprzedaje je większość sklepów z asortymentem ogólnobudowlanym lub wyposażeniem wnętrz, a także sklepy specjalistyczne z drzwiami i oknami. Zaletą drzwi aluminiowych jest też ich waga. Takie drzwi są lżejsze od litych drewnianych, co też ma swoje zalety.
#2016-02-05 08:23:13 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Najlepiej kierowac sie wlasnym osadem i indywidualnym gustem. Jak podobajom ci sie drzwi drewniane to bierz drewniane, jak aluminiowe to aluminiowe. Jak sie wypacza albo zniszczom kupisz nowe i tyle.
#2016-02-05 08:39:43 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Teraz sposób wykończenia drzwi wykonanych z różnych materiałów jest bardzo podobny, ale z tym paczeniem może być prawda. Nawet dobre drewniane drzwi zewnętrzne, jak się silnie nagrzeją mogą nie chcieć się domykać. W zimie nie ma z tym takiego problemu, bo drewno nie ma czasu się nagrzać, ale latem może być problem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015