#2016-02-29 11:05:31 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Witam zastanawiam sie nad zrobieniem nad wejsciem do firmy takiego daszku szklanego w zwiazku z czym mam kilka pytan. Moze ktos ma w domu cos takiego albo sie w ogole spotkal i mi powie jak taka realizacja sie zachowuje w rzeczywistosci. to znaczy na przyklad w przypadku deszczu. czy nie widac zaciekow? czy woda na tym nie stoi. pewnie jestem przewrazliwiony ale lepiej sie upewnic no nie? planuje krozystac z uslug firmy MRS Glass z Poznania bo znajomy ich wynajmowal i zrobili profeske.
#2016-02-29 11:45:28 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

wiesz co wszystko zalezy jak wykonaja te prace. jesli daszek bedzie zainstalowany pod idealnym katem to nie ma sily zeby tam stala woda. wiesz musi byc troche pochylony ten element, zeby wszystko sobie wolniutko naturalnie splywalo. a skoro znajomy byl zadowolony to nie ma powodu zeby tobie zamontowali krzywo. pozdrawiam serdecznie .
#2016-02-29 12:14:48 

Bebikon

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Sanniki

Wiek: 28

Ej ja bylem na ich stronie http://www.mrsglass.pl/ i widze ze oni robia doslownie wszystko ze szkla :D nawet cale zabudowy balustrady i wogole.. Ekstra to wyglada!! Moj wojek ma cos takiego, znaczy balkon ma tak ogrodzony no i naprawde fajnie to wyglada. Jak bede mial swoj dom to napewno tez tak zrobie chyba ze wtedy cos innego bedzie modne hehe
#2016-02-29 13:57:13 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

ja nie wiem dla mnie takie daszki to jest kicz. wszystko ze szkla szklane domy to juz bylo . mi sie wydaje ze nowo bogaccy tak sie pokazuja a normalnie ludzie to nie interesuje w ogole
#2016-02-29 15:05:15 

Stol719

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 19

Ale taki daszek nie musi byc wcale przezroczysty moze byc na przyklad matowy.. Nie mozesz tak odrazu dyskwalifikowac szkla ogolnie jako materialu bo przeciez to jest podstawowy material i wiele rzeczy sie zniego robi.. to tak jakby powiedziec ze wszystko z drewna jest be
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015