#2016-03-16 08:19:04 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Witam. Mam problem z córką. Ona chyba cierpi na anoreksję, bo od jakiegoś czasu praktycznie niczego nie chce jeść, a przynajmniej nie w moim towarzystwie. Zauważyłem też, że znacząco schudła. Próbowałem z nią rozmawiać na ten temat, ale mnie zbyła. Jak sądzicie co mogę zrobić? Ona ma 13 lat, dopiero co zaczęła gimnazjum.
#2016-03-16 09:01:14 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Trudno tak stwierdzić, czy to faktycznie anoreksja, bo mogła schudnąć np. ze stresu (zmiana otoczenia, nowe obowiązki, trudne przedmioty), a nie chce jeść w Twoim towarzystwie, bo dorasta. No ale mimo wszystko możesz ją profilaktycznie zaprowadzić do dobrego gabinetu psychoterapeutycznego, tam posługa o anoreksji, a psycholog stwierdzi, czy problem faktycznie występuje. Miejmy nadzieję, że jednak nie, bo to okropne zaburzenie.
#2016-03-16 10:30:52 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

W takim razie zna ktoś może dobrego psychologa dziecięcego w Szczecinie? Zaufanego, sprawdzonego, najlepiej kobietę. Niestety moja żona zmarła przy porodzie, także w domu brakuje tego kobiecego czynnika, wzoru dla córki. Może potrzeba jej porozmawiać z kobietą, nie ojcem…
#2016-03-16 11:10:16 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

To też możliwe, ale niekoniecznie. Anoreksji można się nabawić bez względu na to, kim się jest i z jakiej pochodzi się rodziny. To zaburzenie, którego trzeba się szybko pozbyć.
#2016-03-16 12:06:15 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

Dobrym psychologiem dziecięcym w Szczecinie jest pani Lubikowska. Więcej informacji na jej temat znajdziesz na stronie jej gabinetu: lubikowska.szczecin.pl. Bardzo sensowna babka, potrafiła zmotywować mojego syna do szczerej rozmowy, co wydawało się niemożliwe, taki z niego introwertyk. Naprawdę mogę ją polecić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015