#2016-03-21 01:05:02 

Xerox

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Kolno

Wiek: 27

Hej wam. Chcę zrzucić wagę, która ostatnio mnie troche przeraziła. Wszedłem na wagę i okazało się, że niewiadomo kiedy przybyło mi dwadzieścia kilogramów. Czy wiecie może jaka jest najskuteczniejsza dieta dla mężczyzny? Nawet i potrafię gotować, ale mieszkam sam i nie mam specjalnie na to czasu.
#2016-03-21 03:24:07 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Przede wszystkim potrzebna ci jest ewaluacja twojego dotychczasowego trybu życia. Co jesz, kiedy, w jakich odstępach i czy regularnie? Jak pracujesz, czy jest to praca fizyczna, czy siedząca, czy jesz w ogóle coś w pracy i co to jest. Czy pijesz dużo kawy, napojów gazowanych? Najpierw przygotuj sobie tego typu listę, potem pytaj, bo niestety nie ma diety najlepszej dla wszystkich.
#2016-03-21 04:02:37 

Xerox

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Kolno

Wiek: 27

Mam pracę siedzącą, ale jako Project Manager nieraz muszę się ruszyć. Przez cały ten stres jem szybko i to co akurat mamy pod biurowcem – burgery i pizze. A ja się dziwiłem skąd się to wszystko wzięło... Dzięki za pomysł z napisaniem sobie wszystkiego tylko co dalej?
#2016-03-21 04:49:18 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Jeśli nie masz czasu gotować to może najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie dietetyczny catering? Wiesz, problemem nie są same składniki, które pochłaniasz tylko ich połączenie. Np burgery jeśli są dobrze przyrządzone, będą nie tylko smaczne ale i zdrowe. Mięsa nie trzeba specjalnie eliminować, chociaż na pewno warto wprowadzić więcej warzyw. Zobacz sobie ofertę w internecie, być może to jest rozwiązanie twojego problemu, bo posłki będziesz mógł sobie odgrzewać w pracy również.
#2016-03-21 05:24:43 

Xerox

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Kolno

Wiek: 27

Nigdy o czymś takimnie słyszałem, o co w tym chodzi?
#2016-03-21 05:54:23 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Możesz w tensposób zamówić catering, który bdzie odpowiednio dobrany do ciebie – do twojego trybu życia, do twojej wagi, do tego kim jesteś. Zajrzyj na stronę http://cookingcatering.pl/, tam jest więcej informacji. Generalnie pod uwagę brane są twoje gusta żywieniowe i potrzeby, np alergie, chociaz oczywiście przy tym pierwszym to na peno będą próbowali cie przekonać do zdrowszych opcji.
#2016-03-21 07:32:58 

Xerox

Użytkownik

Posty: 29

Skąd: Kolno

Wiek: 27

Patrz, nawet bym o tym nie wiedział. I podejrzewam, że ta lista, którą sobie właśnie zrobiłem, będzie bardzo przydatna przy zamawianiu.
#2016-03-21 10:26:22 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

To na pewno.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015