#2016-03-29 08:17:15 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Dzień dobry. Witam Państwa bardzo serdecznie. Przybywam tu na forum, bo jestem bardzo zainteresowany meblami ogrodowymi. Midziałem już mnóstwo ofert. Naprawdę mnóstwo. I to z hipermarketów, sklepów budowlanych i innych jeszcze różnych marketów, gdzie takie meble można dostać. Ale nic. Zupełnie nic nie przykuło mojej uwagi. Wszystko takie samo. Masowo produkowane. Brzydkie i nijakie. Może ktoś tutaj jest, kto ma widzę na temat tego, gdzie można dokonać zakupu takich mebli, ale żeby były eleganckie, piękne i do tego jeszcze wytrzymały? Cena nie gra roli. Chcę po prostu, żeby w moim ogródku było pięknie. Będę szczęśliwy dzięki wszystkim pomocom, które od Was otrzymam.
#2016-03-29 10:23:04 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Dzień dobry. Oczywiście, że Panu pomożemy, jest nas tutaj dużo, to na pewno ktoś z chęcią pomoże. O jakie meble dokładnie by Panu chodziło?
#2016-03-29 11:13:29 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Chciałby bardzo, żeby te meble do ogrodu biały miały kolor. Mogą się takie znaleźć?
#2016-03-29 13:19:52 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Oczywiście, że mogą. Podejrzewam, że chodzi o meble drewaniane? Jeśli tak, to może Pan wejść na stronę internetową producenta http://ogrodowe.teakowemeble.pl/meble-drewniane i tam zobaczyć, jaka jest dobra oferta. Myślę, a wręcz jestem przekonany, że powinien Pan tam znaleźć coś, co Pana zainteresuje. Trudno takie piękne meble dostać gdziekolwiek indziej.
#2016-03-29 14:38:35 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Rzeczywiście! Meble są bardzo piękne. Mam nadzieję, że takie wypoczynkowe krzesła ogrodowe w Krakowie też dostanę, bo są wyjątkowo piękne. Albo po prostu dokonam zakupu tutaj. Bardzo dziękuję za pomoc, teraz jestem kontent.
#2016-03-29 15:12:02 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

W takim razie niezwykle się cieszę, że mogłem pomóc. Życzę udanych zakupów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015