#2016-04-04 08:35:58 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Hejka! Moi drodzy, jaką salę na wesele niedaleko Warszawy możecie polecić? Zależy mi żeby była przestronna i mogła pomieścić co najmniej 200 gości. Chciałabym też żeby była ładnie położona, pod lasem albo przy wodzie, ze stosunkowo łatwym dojazdem. Co moglibyście mi polecić? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi.
#2016-04-04 11:21:35 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Możesz śmiało celować tutaj - http://salabella.pl/. Niesamowite wręcz magiczne jak to określiła moja żona miejsce nad zalewem w odpowiedniej odległości od innych budynków. Byłem tam na trzech weselach i za każdym razem zabawy są przednie. Jeśli ja będę organizował wesele moim dzieciom, a mam nadzieję że to niedługo nastąpi to na pewno będzie to pierwsze miejsce gdzie będę pytał o terminy i mam nadzieje ze będą dostepne. Pozdrawiam.
#2016-04-04 11:38:10 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Również była tam na weselu i potwierdzam że impreza była świetna i klimatyczna. Przestrzeń wokół pozwala na zrobienie pokazu sztucznych ogni albo po prostu na zorganizowanie bardziej zaawansowanych oczepin jak szukanie panny młodej itd
#2016-04-04 12:02:44 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

A jak tam było z jedzeniem i obsługą?
#2016-04-04 13:39:56 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Właśnie jedzenie było bardzo dobre. Domyślam się że dobór menu to w większości zasługa młodych albo ich rodziców wiec nie bede wychwalał ze posiłki były dobrze dobrane, ale to ze byly smaczne, a porcje odpowidniej ilości to ewidentnie zasługa dobrego kucharza.
#2016-04-04 13:54:26 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Tak dopytuję bo kiedyś byłam na weselu gdzie jedzenie było fatalne a do tego zimne. Chyba wszyscy mieli podobne zdanie a część nabawiła się dodatkowo problemów żołądkowych, więc ciekawie nie było.
#2016-04-04 15:36:00 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Nie no bez przesady, to już przypadki z marginesu albo remiz strażackich :P. Aż mi ciężko uwierzyc że coś takiego moze sie zdarzyc w normalnej sali jakaby ona nie była. Szczególnie ze są teraz te sanepidy itd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015