#2016-04-06 00:03:29 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Drogie matki, mój syn bardzo ostatnio zaczął bać się nocy i ciemności. Nie wiemy dlaczego, stało się to nagle bo wcześniej mu nie przeszkadzało i nawet jak się budził w nocy to widział lampkę od elektronicznej niani i wiedział, że jest ok, szedł spać dalej. Co poradzić?
#2016-04-06 00:46:20 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Czy syn już mówi? Może ci powie czy jakieś buble nie wychodzą spod łóżka albo może miał zły sen. Może myśli, ze coś się kryje w szafie? Co teraz robicie, żeby się nie bał?
#2016-04-06 03:35:48 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Zostawiamy uchylone drzwi i mamy zapalone światło w przedpokoju cała noc. Ale to przeciez bezsens, trzeba wymyślić jakieś inne rozwiązanie. Syn ma 4 lata, mówi.
#2016-04-06 05:12:18 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

No to jeżeli on się lepiej czuje jak widzi światło to po prostu potrzebna mu lampka nocna dziecięca. Na pewno zużyje mniej prądu, moze się świecć całą noc jeśli trzeba a z czasem na pewno sam poprosi, żeby ją zgasić. Spróbuj tego no i oczywiście zapytać. Takie nocne mary dla dzieci to raczej normalka, ich wyobraźnia buzuje i nie wiedzą co z nią zrobić, więc ja bym się specjalnie tym na razie nie martwiła.
#2016-04-06 07:57:43 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

A kiedy twoi zdaniem powinnam zacząć się amrtwić?
#2016-04-06 08:56:19 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Martw się kiedy niedospanie zacznie przeszkadzać w normalnym życiu, jak zacznie byc bojaźliwe na inne tematy, również w ciągu dnia, albo kiedy po prostu widzisz znaczną zmianę w zachowaniu swojego dziecka. Popieram pomysł lampki, dość tani i wygodny sposób na poradzenie sobie w takiej sytuacji.
#2016-04-06 10:10:26 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Jeżeli szukasz iejsca, gdzie są naprawdę ładne lampeczki dla dzieci to odwiedź sklep liliko.pl. Ja tam ostatnio kupowałam kilka rzeczy ale kubek w gwiazdki zrobił absolutnę furorę, dzieck nie może się od niego odczepić i nawet do samochodu w drodze do przedszkola zabiera.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015