#2016-04-06 23:14:32 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Chciałbym kupić wózek widłowy do swojego magazynu i słyszałem, że można się starać o dofinansowanie w ramach projektu prowadzonego przez zus. Stąd moje pytanie, co zrobić, żeby koszt wózka w zasadzie w całości był objęty dofinansowaniem?
#2016-04-07 00:23:56 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Projekt o którym mówisz obejmuje w zasadzie tylko pewne kategorie zakupów. Dotacja z zus na poprawę warunków bhp panujących w zakładzie pracy może być przeznaczona na projektu inwestycyjne, doradcze czy mieszane. Z tego co mi wiadomo mozesz się starać o zakup wóżka dla swojego pracownika, ale tylko tylko kiedy profil prowadzonej przez ciebie działalności będzie uzasadniał zakup takiej maszynerii.
#2016-04-07 02:29:01 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Tak jak napisała koleżanka, nie jest łatwo przebrnąc przez ta papierologię. niby sam wniosek nie jest długi i jakoś nad wyraz skomplikowany, a mimo to mi jego wypełnienie sprawiło wiele trudności, kilka razy biegałam do użędu żeby popoprawiac rózne niedociągnięcia. Naprawdę mogę wam powiedzieć, że u mnie w urzędzie to zweryfikowali ten wniosek niesamowicie dokładnie.
#2016-04-07 05:09:16 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Tak właśnie myślałem, ze może być trudno. Chciałbym uniknąć bawienia się z urzędem w podchody i popytałem po okolicy czy ktos nie zrobiłby mi tego w ramach zlecenia, ale nikogo nie znalazłem, a moja księgowa nawet na takie rzeczy nie chce patrzeć. i weź tu bądź mądry.
#2016-04-07 07:21:26 

Sissterr

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Włocławek

Wiek: 27

A widzisz, a ja po fakcie jestem mądra. Jest w olsztynie firma która się zajmuje właśnie wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskiwaniem dofinansowania z zus na poprawe bezpieczeństwa i higieny pracy. Nazwy nie pamiętam, ale wiem że siedzibę mają chyba przy ul. Kleeberga. jak znajdę numer to ci podam.
#2016-04-07 09:05:35 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

czyli jeszcze jest dla mnie jakis ratunek. Zwłaszcza że czytałem co nieco na ten temat i najbardziej mnie gnębią te wszystkie analizy do zrobienia, jakies oceny ryzyka, nie wiem nawet do kogo się z tym zgłosić. To będę ich szukał w tym Olsztynie. dzięki za dobrą radę, no i nadzieję ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015