#2016-04-11 00:02:03 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

hej, wraz z moja przyjaciółką wybieram się w podróż. Tym razem po drodze mamy zamiar odwiedzić jej ciocię, która wstąpiła do Zakonu Urszulanek. Czy są jakieś ważne rzeczy które powinnam wiedzieć na temat składania takiej wizyty? Będę wdzięczna za rady i wskazówki, pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.
#2016-04-11 02:44:32 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Powinnaś być odpowiednio ubrana, najlepiej schludnie, czysto i skromnie. Siostry są bardzo miłe i z przyjemnością goszczą podróżnych więc myślę że będzie miło. Przyjęło się że odwiedzając klasztor powinno się zostawić podarek, ja zwykle kupuję ikony, albo inne obrazy. Pozdrawiam
#2016-04-11 03:10:22 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

Odnośnie ubioru to jest to oczywiste, ale przyznam szczerze ze nie pomyslalam o zadnym podarku. Skoro doradzasz kupno ikony to tak zrobię bo mi również wydaje się to najlepszym rozwiazaniem. Czy znasz może, albo ktokolwiek inny wie gdzie w internecie mogę zakupić coś takiego w dobrej cenie?
#2016-04-11 05:41:22 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Bardzo ładne ikony są w sklepie ŚW. Jacek, nawet podrzucę Ci link bo ostatnio sama przeglądałam, proszę http://www.swietyjacek.pl/pl/c/Swieta-Rodzina/301. Bardzo podobną sprawiłam na chrzest mojemu siostrzeńcowi i stwierdzam że są świetnie wykonane i robią bardzo pozytywne wrażenie.
#2016-04-11 07:48:45 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Mam taką ikonę w domu, którą dostałem w prezencie od proboszcza za wsparcie parafii po zapadnięciu się dachu kościoła. Święty obrazek jest piękny i uważam że w każdym domu oprócz krzyża powinien być podobny, aby chronić dom i pozytywnie wpływać na mieszkańców.
#2016-04-11 08:19:28 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

Bardzo dziękuję za pomoc, zamówiłam obraz i tak mi się spodobał że nie wiem czy go tak łatwo oddam cioci mojej przyjaciółki :). Jest świetnie wykończony i bardzo starannie malowany, a jego prostota tak urzeka i uspokaja...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015