#2016-05-09 07:04:32 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Witam. Ostatnio sciąłem drewno i mam teraz pełno gałęzi itp. na swoim ogródku. Chciałbym wynająć rębaka z jakieś firmy z Warszawy, żeby to fajnie wszystko uporządkować, ale niestety nie wiem gdzie takie coś znaleźć ;) Czy ktoś ze stolicy ogólnie zna jakąś firmę, sklep itp. gdzie można wynajmować takie sprzęty itp.? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
#2016-05-09 08:06:47 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Wiesz co, jest taka jest dobra firma ;) Ja korzystałem z ich usług przy wycince drzew: http://www.firmakrzak.com/wycinka-drzew.html pod tym linkiem wyczytałem, że oferują profesjonalną wycinkę drzew itp. ;) Mają jednak też w swojej ofercie sprzęty takie jakie rębaki itp. więc bez problemu możesz od nich wynająć sprzęt i sobie ogarnąć ogródek ;)
#2016-05-09 09:43:11 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Dzięki ;) Widzę, że mają naprawdę dużo fajnych usług.. zainteresowało mnie również to, że zakładają trawniki w Warszawie Moja mama od dawna narzeka, że nie jest w stanie założyć trawnika, bo nie ma sił tego doglądać itp. może sprawię jej prezent i zamówię taką usługę w tej firmie.
#2016-05-09 10:32:08 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Już myślałem, że może ktoś poruszy coś innego w tym temacie, otóż, ja do teraz nie wiem jak to jest jak się chce ściąć drzewo na swojej własnej działce. Czy takie coś jest dozwolone czy nie? Bo słyszałem, że trzeba się starać o specjalną zgodę itp. bo jak nie to można zapłcić karę za to, że się niszczy przyrodę itp.. chore.
#2016-05-09 12:38:49 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Ja też małam problem z tym, żeby założyć trawnik.. ogólnie to mam dwie lewe ręcę jeśli chodzi o sprawy ogrodnicze. Już kilka razy przyczyniłam się do tego, że jakaś uprawa czy krzew nie urósł przez to, że nie dopilnowałam ich, nie podlałam itp.. ehh
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015