#2016-05-20 04:43:44 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Hejka wszystkim. Moi rodzice na stare lata wybudowali sobie piękny dom. Wykończenie ojciec robi sobie samodzielnie i poprosił mnie, żebym znalazła w internecie jakąś fajną firmę tak jak w temacie. Jeżeli ktoś ma jakieś namiary to proszę.
#2016-05-20 07:22:36 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

A czego dokładnie szukasz? Nie napisałaś nic na temat produktów, które cię interesując więc jakim cudem mam ci podać namiary na dobrą firmę? Następnym razem zaoszczędź nam i sobie trochę czasu.
#2016-05-20 09:10:00 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Oj i po co ta spina. Ojciec chce robić taras i interesują go balustrady z metali nierdzewnych. Powiedział mi tylko tyle i to, że firma ma robić najwyższej klasy produkty, bo ni po to zbierał pół życia na dom żeby teraz zrobić to po łebkach.

#2016-05-20 09:54:35 

Stol719

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 19

No i od razu lepiej. Wysłałem ci namiary na pewną firmę. Przyjeżdża gościu, robi wszystkie pomiary elementów które potrzebujesz i za dwa tygodnie przyjeżdża transport z gotowymi elementami.
#2016-05-20 11:28:21 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Ja do swojego domu zamawiałem balustrady, ale z wykończeniem szklanym (chrom system). W sumie to zależy jak to komu podchodzi, ale u mnie efekt jest fajny i na razie go tak zostawiam. W zasadzie to nawet nie mam innego pomysłu jak to fajnie i estetycznie zrobić.

#2016-05-20 11:49:13 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

Wysłałam pełną ofertę na adres mailowy podany na profilu. Następnym razem ukryj ten adres, bo będziesz dostawać pełno ofert na byle co i pewnie jeszcze więcej reklam. To co ci wysłałam to namiary na firmę, która robi ekskluzywne elementy metalowe właśnie na potrzeby wykończenia domu.
#2016-05-20 13:27:14 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Dzięki za te wszystkie odpowiedzi. Dostałam kilka wiadomości z namiarami i zaraz to wszystko przejrzę. Zastanawiam się tylko, czy jeżeli firma jest z drugiego końca polski to wgl brać ją pod uwagę, bo przecież i tak tu nikt nie przyjedzie tego pomierzyć a u nas nikt się na tym specjalnie nie zna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015