#2016-05-23 23:51:30 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Uważacie, że w dzisiejszych czasach jest sens otwierania sklepu internetowego? To dobry biznes, czy raczej rynek już jest przesycony?
#2016-05-24 00:50:42 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Moim zdaniem sklepów internetowych jest już tak dużo, że cokolwiek chce się kupić, da się znaleźć sklep w którym sprzedaje się konkretnie produkty z tego typu. To super dla klientów, ale dla osób początkujących w branży nie ma miejsca.
#2016-05-24 01:41:31 

Bebikon

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Sanniki

Wiek: 28

To ja się zgodzę tylko po cześć. Sklepów jest faktycznie wuchta, ale przy tym są bardzo różnej jakości. Szczególnie takie malutkie, wyspecjalizowane, często są koszmarnie nieprofesjonalne. No i jeszcze jest fakt, że zakupy online mają coraz więcej zwolenników. Obecnie to jest uważane za przyszłościowy biznes i inwestuje się w to bardzo mocno.
#2016-05-24 03:51:40 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Co do sklepów wyglądających byle jak, polecam skorzystać na początku z usług aptusshop.pl, żeby tego uniknąć. Wiadomo, że projektowanie sklepów internetowych jest bardzo trudne. Ja tak zrobiłam i wyszłam na dobre. Akurat chciałam sprzedawać płyty muzyczne, a tam niby konkurencja jest duża, ale dzięki temu, że mam dobrą witrynę, która przyciąga wzrok, nie brakuje mi klientów.
#2016-05-24 06:24:26 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Też prowadzę swój sklep internetowy, ale akurat trafiłam w niszę. Nie będę mówić, co sprzedaje, żebyś mi czasem nie ukradł pomysłu ;P Ale ogólnie, to uważam, że to się o wiele bardziej opłaca w dzisiejszych czasach, niż zakładanie stacjonarnego sklepu
#2016-05-24 07:55:56 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Zawsze chciałam mieć swój sklep internetowy, tylko brakuje mi odwagi. Ale kolega i koleżanki całkiem dobre wskazówki dają, ogólnie to nie wiem, jak inne czytające to osoby, ale mnie to przekonuje, że warto spróbować. W każdym razie tutaj mniej ryzykuje, niż inwestując majątek w lokal ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015