#2016-05-30 01:32:01 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Dzień dobry. Słuchajcie, mam taką sprawę. Ponieważ trochę nie ufam swojemu mężowi i mam wrażenie, że on po prostu zaczyna pić, chciałabym się jakoś upewnić. I w tym celu szukam czegoś, czym mogłabym go sprawdzić. Nie wiem jak, nie wiem czym. Mam wrażenie, że on się coraz lepiej maskuje, a wyczuć na węch alkohol nie zawsze idzie. No a martwię się też dlatego, że on normalnie samochodem jeździ i boję się, że robi to po alkoholu, chciałabym go jakoś powstrzymać. Będę wdzięczna za każdą pomoc, bo jestem już zrezygnowana.
#2016-05-30 02:33:15 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Witaj. Ja też miałam kiedyś taki problem i doskonale rozumiem, przez co możesz przechodzić. Najprostszym rozwiązaniem będzie, jak kup alkomat, dzięki niemu będziesz mogła wykonać prawidłowy i dokładny pomiar. Może i mąż na początku będzie zły, ale w końcu zrozumie, że to dla jego dobra i że się o niego martwisz. A jak mówisz, że jeździ samochodem, to tym bardziej sam powinien być odpowiedzialny i sam powinien mieć jeden alkomat w samochodzie i się sprawdzać przed każdym chwyceniem kółka w ręce.
#2016-05-30 04:38:18 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

A jaki ten alkomat najlepiej jest kupić? Ja się na tym w ogóle nie znam i nie wiem, jak to działa, na co zwracać uwagę, jaki przedział cenowy.
#2016-05-30 07:15:40 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Alkomatów teraz jest całe mnóstwo. Ja swój kupiłam na stronie kalibrujemy.pl i mogą z ręką na sercu powiedzieć, że to był bardzo dobry wybór, bo on działa jak taki profesjonalny, policyjny. Nic się z nim nie dzieje, pomiar bardzo dokładny, jestem z niego zadowolona.
#2016-05-30 10:11:30 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Czyli w takim razie ja też może skorzystam z oferty dostępnej na tej stronie. Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że i ja będę zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015