#2016-06-03 03:16:14 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Witam. Mój partner od pewnego czasu szuka sposobów na powiększenie penisa i jak na razie nic nie przekonało nas na tyle żeby się zdecydować. Obawiamy się po prostu że nie są to bezpieczne sposoby i coś może się stać niedobrego. Najlepsze opinie słyszałam o tabletkach ale nawet jeśli chciałabym je kupić partnerowi to skąd mam wiedzieć które mu nie zaszkodzą?
#2016-06-03 05:15:19 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Żeby znaleźć jakiś dobry specyfik warto spojrzeć na internetowe rankingi np tutaj: penis-pills-rank.pl. Ja w ten sposób znalazłem specyfik Penilarge który według mnie jest po prostu fantastyczny. Zmiany pojawiły się bardzo szybko a żadnych ubocznych skutków nie zauważyłem. Mam nadzieje ze pomoglem, pozdrawiam serdecznie i powodzenia.
#2016-06-03 07:16:23 

cut-throat

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 25

Zastanawiam się nad podobnym zakupem ale chciałbym się dowiedzieć od osób które stosowały kuracje, czy tabletki Size Power działają? Proszę o pomoc bo zależy mi na jak najszybszym rozpoczeciu leczenia a nie mam kogo zapytać o zdanie. Napiszcie też proszę jak długo trzeba je przyjmować i kiedy można spodziewać się pierwszych rezultatów.
#2016-06-03 10:14:58 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Kolega polecił bardzo dobrą stronę o tej tematyce - Penis Pills Rank. Polecam z niej skorzystać bo maja tam rzetelne informacje i oceny sporządzone na podstawie wywiadów i efektów u osób stosujących. Kiedyś zastanawiałem się nad XtraSize czy działa, czy jest bezpieczny itd, troche niezrecznie bylo mi poruszac ten temat wsrod znajomych chociaz mialem podstawy sądzić że przynajmniej kilku bierze jakies tabletki. Znalazłem porównywarkę o której pisałem i w pare minut podjalem decyzje której nie żałuję ;)
#2016-06-03 12:52:43 

cut-throat

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 25

Bardzo dziękuję za namiary na tę stronkę, bo już nie wiedziałem kogo pytać o pomoc. Pewnie musiałbym iśc do lekarza a wtedy juz zupełnie bym sie spalił ze wstydu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015