#2016-06-06 02:07:28 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Od kiedy powstały duże centra handlowe mam zawsze problem ze znalezieniem odpowiedniego obuwia. Wszytko przez to, że pojawiają się tam zazwyczaj propozycje tylko z tak zwanej górnej półki, a ja potrzebuje czegoś naprawdę wyjątkowego i w niebyt wygórowanej cenie. Jak myślicie, gdzie znajdę odpowiedniego dostawcę.
#2016-06-06 04:02:00 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Faktycznie jest w tym przypadku duży nawał sklepów i nie wiadomo na co się zdecydwoać. Często nie starcza czasu na to, żeby przeanalizować ofertę kilku najbliższych sklepów, nie mówiąc już o tym, żeby przejrzeć całość. A ceny, jak to ceny są zawyżone choćby przez to, że sprzedawcy muszą opłacać wysokie czynsze lokali w centrach handlowych.
#2016-06-06 04:19:05 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Oczywiście zgadzam się z panią. Dlatego ja lubię kupować buty w sieci. Myślę, że i kolega mógłby tak zrozbić. Jeśli chodzi o męski asortyment to polecam zajrzeć, dostępna jest zarówno klasyka, jak i nowoczesne wzory dla lubiących czymś się wyróżniać.

#2016-06-06 05:55:54 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Dla mnie buty powinny być po prostu wygodne, bez względu na to, gdzie je kupię. Zgadzam się także na wyższą cenę, jeśli idze za tym wygoda noszenia i odpoczynek dla stopy.
#2016-06-06 08:14:01 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

I tutaj się kłania wyższość sklepów obuwniczych www nad propozycjami stacjonarnych placówek. W stacjonarkach sprzedawcy często nie wiedzą nic o sprzedawanych produktach. W sieci jest zupełnie inaczej, bo każda propozycja jest dokładnie opisana.

#2016-06-06 09:31:30 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Ja ostatnio miałam problem z kupnem obuwia na zimę. A miałam do kupienia tylko kozaki sklep w sieci dał mi taki wybór, że w końcu czuję się usatysfakcjonowana. Wiem też, że kolejne zakupy będę robiła właśnie zdalnie.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015