#2016-07-12 02:30:14 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Cześć. Taką sprawę mam. Komputer mi się zepsuł. A teraz mam ogromny problem, bo pracuje zdalnie w domu i nie mam jak dalej pracować. Najgorsze jest to, że miałam na dysku gotowych kilka zleceń, które mam wysłać szefowi, a chyba dysk twardy mi się zepsuł i teraz nie wiem, co robić! Spędziłam mnóstwo czasu nad tymi zleceniami i nie wyobrażam sobie, że mogłabym je robić drugi raz teraz, bo chybaby mnie szlag trafił przy tym trafił. Czy jest jakiś sposób na to, żeby te pliki odzyskać? Nie mówię tutja o zawartości całego dysku, ale chociaż te nieszczęsne zlecenia, które muszę oddać…
#2016-07-12 04:57:08 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Witaj. Sposób jakiś na pewno jest. Na pewno znajdziesz kogoś kto się zajmuje odzyskiwaniem danych z HDD w Warszawie ale to chyba się odzyskuje po prostu to, co się da. Ale nie wiem, nie znam się na tym do końca, wiem jedynie, że jest to możliwe. Zapytaj o to jak będziesz ten komputer naprawiała, to Ci informatycy wszystko na pewno powiedzą. :) A poza tym radzę zapisywać sobie wszystko w chmurze, tak na wszelki wypadek. :P
#2016-07-12 05:05:40 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Z chmury korzystam, ale tego tam nie wrzuciłam. No i cóż, teraz mam za to nauczkę i będę musiała wrzucać wszystko, co się da. :P A wiesz może gdzie najlepiej się mam udać z tym, żeby ten komputer naprawić i zapytać też o te dane?
#2016-07-12 05:53:49 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Wiesz co… Znam taką firmę, która się tym może zajmować…. Sprawdź sobie stronę http://bezpiecznylapek.pl/ i wydaje mi się, że tam właśnie znajdziesz też w ofercie przywracanie danych, zaraz obok możliwości naprawy.
#2016-07-12 08:33:48 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

No rzeczywiście, mają tam coś takiego. W takim razie zaraz się do nich wybieram i dowiem co i jak ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015