#2016-07-19 08:21:30 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Dzień dobry :) Chciałabym, abyscie mi doradziły w kwestii ciuszków ciążowych. Jak wiadomo taka odziez jest duzo droższa od „zwykłej”, dlatego nie warto ryzykowac z niesprawdzonymi sklepami. Fajnie by było, gdybyście podały sprawdzone sklepy, w których można też robić zakupy przez internet. Proszę Was o podzielenie sie opinieami :)
#2016-07-19 09:23:25 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Witam. Osobiście polecam zamawianie odzieży ciążowej online. Jestem w ósmym miesiącu i nie wyobrażam sobie w takim stanie latać po sklepach, przymierzac itp. Zazwyczaj można dokonać zwrotu, jeśli coś nie pasuje...
#2016-07-19 11:46:43 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Witam przyszły Mamy :) Jest taki sklep internetowy moroMu – bardzo fajny, idealny dla kobiety, która w ciązy tez chce wyglądać elegancko i ładnie a nawet sexy :D Mają ogromny wybór bluzeczek, tuniczek, spodni, leginsów, dresów i sukienek – dopasowanych, rozkloszowanych, w różnych fasonach i wzorach. Od wyboru do koloru, każda Mama coś dla siebie znajdzie
#2016-07-19 13:54:25 

naitine69

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Szczyrk

Wiek: 29

Zgadzam się z koleżanką powyżej :) całą ciążę kupowałam w tym sklepie i co ważne ciuszki są naprawdę wygodne i wysokiej jakości. Szczerze polecam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015