#2016-08-16 08:01:07 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Cześć. Rozważam dosyć często kwestie przyjęcia weselnego a dokładnie wielkości i ilości zaproszonych gości. Moja żona i jej rodzina woleliby żeby odwiedziła nas cała ich rodzina wraz z moją co wiazesie z duzymprzyjeciemktorego ja wolałbym uniknac. Jestem czlowiekiem skrytym, małomównym i nieśmiałym, wiec przeraza mnie mysl o byciu w centrum uwagi. Z drugiej strony wiem że taki dzień jest jeden w życiu, nie chciałbym też robić przykrości żonie. Naprawdę nie wiem na co mam się zdecydować wiec prosiłbym wasze opinie na temat wesel, beda dla mnie bardzo pomocne. Pozdrawiam.
#2016-08-16 10:02:31 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Dla mnie najbardziej liczyły się pieniądze, dlatego też się wahałem nad dużym albo małym, ale udało mi się zorganizować niedrogie przyjęcie weselne pod Płockiem które goście wspominali przez bardzo długi czas. Jeśli miałbym ci polecać którąś z opcji to na pewno będzie to wesele duże, z prawdziwego zdarzenia czyli takie jak powinno być. Tak jak pisałeś, jest to jedyny taki dzień w zyciu i dobrze byłoby go spędzić z należytą celebracją, pzdr.
#2016-08-16 11:25:41 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Też miałam wesele pod Płockiem bo stąd pochodzę i bardzo jestem zadowolona z przyjęcia. Najbardziej podobało mi się to że hotel w którym odbywała się impreza dysponował pokojami o wysokim standardzie, wiec goście męża mogli po imprezie wypocząć zanim wrócili do domów. Jeśli bedziesz zainteresowany to tu jest link - http://www.hoteldebowagora.pl/hotel. Pozdrawiam serdecznie :)
#2016-08-16 13:05:52 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

No ja bym tam na pewno pojechała z wielką przyjemnością, szkoda tylko że rodziny w Płocku brak i raczej żadne wesele mnie tam nie czeka :(. Zawsze jednak można wybrać się na weekend bo jak widze strony bardzo malownicze, a hotel piękny: http://www.hoteldebowagora.pl/gdzie-na-weekend-w-polsce. Na miejscu przyszłego Pana Młodego bym się nie zastanawiała bo nie ma nad czym. Żenić się, wesele robić i się cieszyć życiem a nie zastanawiać się i marudzić.
#2016-08-16 13:30:02 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Hotel jest piękny to prawda, a na żywo robi jeszcze wieksze wrażenie. Często jeździmy na różne organizowane przez firmę imprezy pod Warszawą, kilka razy miałam przyjemność odwiedzić Płock, który zostawił mi wiele pozytywnych wspomnień. Miejsce warte odwiedzin chociażby na weekend jak pisze koleżanka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015