#2016-08-18 04:08:32 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

Cześć! Mój dział w korporacji ostatnio przeżywał sporo wstrząsów. Nie chcę o tym mówić, a nawet nie powinnam, bo szefostwo by mi dało po głowie.I tak już trochę zebrałam i powiedzieli mi , że wszelkimi sposobami muszę załagodzić konflikty i te „wstrząsy”, bo nikt nie jest niezastąpiony. Po takim tekście to ymślę, każdy my się spiął i zdenerwował. Dlatego do Was kochani pytanie. Wiem, że najlepsze na rozluźnienie sytuacji i zniwelowanie negatywnych emocji są imprezy integracyjne. Ale teraz do kogo uderzyć, by taką imprezę zorganizował?
#2016-08-18 05:53:20 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

O rany… sam nie wiem, czy bym się nie pożegnał z pracodawcą, gdyby mi takim tekstem rzucił, bo to trochę takie pomiatanie… No ale w moim fachu nie tak trudno opracę, to trochę subiektywnie do tego podchodzę :)
#2016-08-18 08:23:21 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

Ja trochę za długo siedziałam w tej firmie, by tak po prostu odejść, czy dać się wywalić i neistety… moja branża rzeczywiście jest taka, że nie ma ludzi niezastąpionych.
#2016-08-18 09:19:23 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

No współczuję sytuacji, bo ewidentnie jest paskudna. Co do zaś Twojego pytania, to firma Łukanowscy EP organizują imprezy integracyjne w Warszawie w sposób prawdziwie profesjonalny. Sama do nich uderzałam, jak mieliśmy nowych pracowników, któryh chciałam lepiej poznać i spisali się na medal :)
#2016-08-18 09:50:30 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

A jak wygląda z nimi współpraca?
#2016-08-18 10:57:01 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Bardzo prosto :) Spotykasz się znimi, mówisz, czego oczekujesz, przedstawiają Ci kosztorys do akceptacji, jak to wszystko będzie wyglądało. Później już po ogólnych ustaleniach pokazują szczegóły i realizują całość :) No i na koniec jeszcze dostajesz sprawozdanie z tego wydarzenia plus materiał filmowy itd.
#2016-08-18 11:53:46 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

A to fajnie :) To w takim razie rzeczywiście awrto się do nich uśmiechnać. Może uda im się jakoś na nowo zespolić tę grupę. Dzięki wielkie za pomoc! Temat do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015