#2016-08-24 05:58:24 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Cześc czy możecie cokolwiek podpowiedzieć jak to jest z tymi domenami. Ja się niestety zupełnie nie orientuję, ale musze coś już zacząć patrzeć, żeby ogarnąć ten temat. W końcu strona www jest zawsze dobrze widziana, tym bardziej, jeśli się zakłada własną firmę. Proszę o porady
#2016-08-24 08:46:13 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Witam cię serdecznie. Uważam, że to w pierwszej kolejności powinnaś zrobić. Przede wszystkim sprawdź sobie, jakie są stawki cenowe za polskie domeny bo to powinno cię na ten czas najbardziej interesować. Cena przede wszystkim, nie wszystko się tak ładnie prezentuje.
#2016-08-24 09:29:03 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

Hejka, ja uważam podobnie. Sprawdź sobie koniecznie test vps wiele firm oferuje takie testowanie, wtedy będziesz wiedziała gdzie najlepiej zainwestować. A domena musi być wiesz, na najlepszym poziomie, bo to świadczy tylko o tobie.
#2016-08-24 10:01:45 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Dzień dobry. Ja tez mam podobne doświadczenia. Darmowe to nei dla mnie. Najlepiej wziąć pod uwagę rejestrowanie domeny w dobrej firmie oferującej szybkie i bezszwankowe serwery. Darmowe są może dobre dla kogoś, komu nie zależy na oglądalności, bo to wiadomo jak to jest z tym uptimem. Ja tam wolę zapłacić te kilka złotych i mieć coś porządnego, że tak powiem bezawaryjnego. Są przecież oferty promocyjne na domeny więc tym bardziej radziłabym sobie sprawdzić. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015