#2016-09-08 22:31:26 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Hej wszystkim. Prowadzę księgowość w naszej firmie a że firma jest dość spora to musimy przygotować się na zakup takich regałów przesuwnych. Nie jestem za bardzo w temacie ale mam nadzieję że ktoś tutaj ma większą wiedzę na ten temat i jest mi w stanie kogoś polecić kto sprzedaje coś takiego. Z góry dzięki ;)
#2016-09-08 23:46:24 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

Zamawiałam ostatnio do firmy sejf ścienny właśnie od takiej firmy co specjalizuje się w dostarczaniu mebli dla firm. Wysyłam ci namiary na pw. Na stronie znajdziesz naprawdę wiele rzeczy i nawet przed chwilą sprawdziłam czy są tam faktycznie takie regały jak cię interesują. I zgadnij co? No mają coś takiego :D
#2016-09-09 02:40:11 

Stol719

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 19

Mamy u siebie w firmie takie regały przesuwne producent tych mebli ma bardzo duże doświadczenie w tym i są to renomowane produkty. Zaraz postaram się znaleźć link do strony bo akurat piszę z telefonu a stronę mam chyba w zakładkach na komputerze. Jak tylko będę miał ten link to od razu wysyłam ;)
#2016-09-09 03:55:19 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Jest sporo firmy które sprzedają takie rzeczy ale nie patrzył bym na nie tylko na producenta. Jest kilka poważnych firm na rynku oraz kilka takich które sprzedają naprawdę słabe rzeczy. Miałem takie regały przesuwne kupione właśnie od takiej gorszej firmy i po kilku miesiącach szyny były tak rozwalone że nie można było nic z tym zrobić :/
#2016-09-09 05:53:05 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

To chyba musiałeś trafić na coś słabego skoro tak to wyglądało. Jako księgowa wolę wydać raz a dobrze niż kilka razy na jakieś podrzędne produkty. Rozumiem że strona do której dostałam adres ma w ofercie tylko takie dobre produkty?
#2016-09-09 08:14:05 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Gdybym był jasnowidzem to bym ci powiedział ale nie mam zielonego pojęcia do jakiej strony dostałaś link :P Osobiście polecam produkty firmy Galter bo mają naprawdę najlepszą jakość na rynku ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015