#2016-09-23 03:40:11 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

Mój problem polega na tym, że posiadam 20-letnie BMW, które jest mocno wyeksploatowane i wymaga naprawdę sporego wkładu finansowego, czego ja już nie chcę się podejmować. 2 miesiąc próbuję je jakoś sprzedać i naprawdę już kasa jaką chce jest śmiesznie niska, ale mam świadomość, że auto zupełnie nie jest bez wkładu finansowego. Niedługo przyjdzie mi znów płacić OC, przeglądu pewnie nie przejdzie. Możecie mi powiedzieć jak pozbyć się tego auta żeby chociaż ubezpieczenie mi się zwróciło???
#2016-09-23 04:20:20 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

a nie próbowałeś uderzyć do skupu samochodów? Oni często przyjmują dosłownie wszystko bo potem odzyskują chociażby części i różne elementy wnętrza. Znam ten problem bo sam swego czasu długo sprzedawałem auto, a nie było wcale w takim tragicznym stanie, magiczne cyferki na liczniku skutecznie odstraszają nabywców :D
#2016-09-23 06:20:55 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Ja sprzedałem jakiś czas temu we Wrocławiu w autokomisie stare BMW bez żadnych problemów i co ciekawe dostałem więcej niż zakładałem że taki skup może zaoferować :D Dobre miejsce to podstawa żeby sprawnie i bez większych problemów sprzedać swój stary samochodzić. Dzisiaj trochę mi się łezka w oku kręci po nim, ale ogólnie nie żałuję swojej decyzji ;)
#2016-09-23 06:58:16 

Postrach

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Podkowa Leśna

Wiek: 34

w sumie o tym w ogóle nie pomyślałem, heh. Pytałem tylko na złomie to jeszcze za kasację musiałby dopłacić co mocno mnie zirytowało. Ale może i macie rację, popatrzę kto tam działa w moich okolicach.
#2016-09-23 08:10:03 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Tylko dobrze Ci radze popytać w kilku miejscach, nie decyduj się na pierwszą ofertę jaką dostaniesz. Niestety takie skupy maja bardzo nierówne ceny i czasem różnice między jednym a drugim potrafią być wręcz diametralne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015