#2016-09-29 23:56:22 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Niestety, ale i moje autko pójdzie pewnie pod młotek. Bo chyba ostatecznie coś jego silnik nie pracuje jak trzeba. Sporo nim jeździłem przyzwyczaiłem się ale jednak przyjdzie się pożegnać. hehe. No i teraz kwestia tylko samochodu zastępczego. Skad brac? Skąd braliście samochód zastępczy?
#2016-09-30 01:32:16 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

No teraz z samochodem zastępczym to nie ma problemu bo jest duzo firm które oferuja wynajme i nei wychodz to tak drogo jak kiedys. Tylko każdy dodatek typu fotelik kosztuje.
#2016-09-30 01:41:36 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Ja korzystałem z tej firmy http://osekrent.pl/oferta/samochod-zastepczy i musze powiedziec ze jestem zadowolony. Bo samochod sprawny, no raczej nowy no i dosc zadbany mimo wszystko a ja się spodziewalem nawet podartego materiału na siedzeniach. A tak nei było, wiec nie było zle ;)
#2016-09-30 04:05:53 

Bebikon

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Sanniki

Wiek: 28

w Poznaniu wynajem samochodów jest popularny jak i w innych duzych miastach gdzie ludzie duzo podróżują przemieszczaja się. Po prostu wtedy ma się pewność, ze jest czym dojechac i do pracy i na wyjazd i rekreacyjnei nawet. :P
#2016-09-30 04:58:14 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

Własnie to jest to ,ze lepiej zapłacić za samochod zastępczy niż się potem tłuc autobusami. Tylko dobrze porównać ceny zanim się ostatecznie wybierze. No i na pewno dobrze przejrzec samochod zanim się za cokolwiek zapłaci. Może ciebie zainteresuje ta strona http://osekrent.pl/oferta/wynajem-samochodu-oc-sprawcy bo ta firma zajmuje się wynajmem samochodow zastępczych. Wiec to na pewno wygodne rozwiązanie dla tych którzy potrzebuja na gwalt samochodu.
#2016-09-30 07:56:00 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Ale na samochod trzeba dwa razy bardziej uważać ;) bo to może drogo kosztowac.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015