#2016-11-06 14:12:05 

balcerek

Użytkownik

Witam. Odkąd pamiętam interesowałem się kulturą krajów wschodnich szczególnie byłych krajów ZSRR, ich tradycją i językiem. Właśnie dlatego jestem na studiach z językiem rosyjskim i marzę, żeby kiedyś tam pojechać. Ma ktoś jakieś doświadczenie z podróży?
#2016-11-06 14:56:17 

CarycaJoanna

Użytkownik

A wiesz, że jeśli chcesz wyjechać do potrzebna Ci będzie wiza do Rosji Znajdź sobie firmę, w której możesz to załatwić, jeśli kiedyś zdecydujesz się wyjechać. Bez tego Cię nie wpuszczą, pamiętaj o tym.
#2016-11-06 16:06:52 

Alunea

Użytkownik

Ja też uwielbiam kraje byłego ZSRR! Czytam o tym, śledzę wydarzenia i próbuję uczyć się języków chociaż wcale nie jest tak łatwo, jak może się wydawać! Będę trzymać kciuki, żeby udało Ci się wyjechać! Teraz to już nie takie skomplikowane jak kiedyś było, przynajmniej tak mi się wydaje.
#2016-11-06 18:51:54 

balcerek

Użytkownik

Dzięki bardzo! A wiecie czy trudno jest dostać wizę? Jak to wygląda? Jest jakaś rozmowa tak jak w przypadku wizy do Ameryki czy po prostu wykupujesz i to wszystko? Orientujecie się?
#2016-11-06 20:10:06 

Quinia

Użytkownik

Jeśli szukasz informacji na ten temat to znajdziesz je na: http://www.expowiza.pl/ , więc przeczytaj tam, jak wygląda kwestia wiz.
#2016-11-06 21:25:24 

Alunea

Użytkownik

Pamiętam, że jak ja z chłopakiem kupowałam wizy na Białoruś to wystarczyło tylko zapłacić, skompletować jakieś dokumenty, mieć ważny paszport i jakoś to w miarę poszło. Koleżanka wyżej ma rację, że najlepiej będzie jak sobie wejdziesz na jakąś stronę internetową i poczytasz, co musisz zrobić. Oczywiście najlepiej będzie, jeśli skorzystasz z jakiejś profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje to nie będziesz musiał za dużo się przejmować i sam załatwiać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015