#2016-11-08 07:23:35 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Cześć wszystkim. Ostatnio zainspirował mnie temat wydruków 3d. Chciałabym nieco pogłębić swoją wiedzę, ale niestety brakuje mi informacji i źródeł. Czy ktoś z was miał okazję zetknąć się z takimi drukarkami. Czy możecie coś podpowiedzieć w tym kierunku? Będzie mi ogromnie miło, jeśli znajdzie się ktoś kto zechce mi cokolwiek podpowiedzieć. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na wasze odpowiedzi.
#2016-11-08 09:46:49 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Witam. Jeśli chodzi o mnie to wydaje mi się, że warto poczytać co nieco na temat hbot. To dobry sprzęt przede wszystkim dla profesjonalistów. Na pewno nie zawiedzie oczekiwań. Trzeba tylko trochę popracować z tym sprzętem, aby docenić jego działania.
#2016-11-08 10:15:49 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Witaj. To ciekawe, że kobieta interesuje się takim powiedziałbym dość męskim hobby. Ja znalazłem niegdyś w Warszawie sprzęt 3 Novatica 3D GATE 2.0. Bardzo dobry sprzęt. To takie innowacyjne rozwiązanie dla osób bardziej wymagających. Jak dla mnie bomba. Dzięki takim sprzętom z łatwością można postarać się o druk 3d sls. Jak dla mnie wszystko to jest jeszcze magią. Ale bardzo dobrze, że wciąż ta gałąź się rozwija.
#2016-11-08 11:30:28 

Quinia

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Ptusza

Wiek: 21

Witajcie. Ja na waszym miejscu poleciłabym spróbować poszerzyć wiedzę na temat reverse engineeringu czyli mówiąc po naszemu inżynierii wstecznej, aby trochę pokombinować z oprogramowaniem. Wtedy też łatwiej podejść do nowoczesnych sprzętów. Ot tyle mojej porady, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015