#2016-11-23 22:55:24 

Cassiopeia

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Rawicz

Wiek: 23

Jak szybko i małym kosztem podnieść wartość domu? Nie mam na myśli oszustwa poprzez używanie słabszych materiałów niż się deklaruje albo inne cyrki. Po prostu chcę uczciwie coś od siebie dodać żeby dom prezentował się lepiej i był droższy. Proszę o sugestie, zapraszam do wypowiedzi, wszystkie pomysły mile widziane.
#2016-11-23 23:53:22 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Odmalować wnętrze, zadbać o listwy podłogowe, naprawić inne drobne niedociągnięcia i to tyle z rzeczy które można tanio i na szybko poprawić. Do innych już trzeba sie bardziej przylozyc. Nie wiem jaki jest stan domu ale podłogi z paneli bardzo szybko się zużywają. Jeśli przez ponad 5 lat nic nie było robione to zapewne wymagałyby odświerzenia jak nie wymiany.
#2016-11-24 02:20:49 

cut-throat

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 25

A ja bym poszedł w drugą stronę. Jesli chcesz sprzedać dom to najbardziej liczy sie pierwsze wrazenie. A pierwsze wrazenie zawsze buduje siejuz na zewnatrz. Na twoim miejscu własnie tu bym celował. Pomijam kwestie zadbania o ogóródek bo najkorzystniej byłoby zrobić taras z niedrogich desek kompozytowych. Ludzie uwielbiają takie rzeczy, od razu bedawidziec siebie w ogrodzie podczas relaksu, a zrobisz to niskim kosztem bo szybko i łatwo sam to zbudujesz. Daj znac jak Ci sie to podoba. Pozdrawiam.
#2016-11-24 04:14:27 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Pomysł fantastyczny. Cieszesie ze tu napisałem i dziwie sie ze sam na to nie wpadłem :). Szybkie pytanko – czy ktoś wie gdzie w Zielonej Górze zamówie tanie deski?
#2016-11-24 05:26:27 

cut-throat

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 25

Powiem Ci kolego że nie mam pojęcia ale tanie i solidne deski kompozytowe w Zielonej Górze być muszą bo stały się bardzo popularne ostatnimi czasy, dzieki czemu cena tez spadła. Pozdrawiam i życzę sukcesów! Tak z ciekawości to chcesz sprzedać dom czy robisz to dla siebie samego?
#2016-11-24 07:24:16 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Przykro mi ale nie powiem narazie bo wszystko może jeszcze pójść inaczej i bede tylko zawiedziony. Jak coś się zmieni to może bede dalej drazyl temat i pytal o kolejne pomysły, ale póki co dziękuje za podrzucenie tego :)
#2016-11-24 09:53:09 

Sissterr

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Włocławek

Wiek: 27

Spoko rozumiem. Trzymam kciuki że pójdzie jak sobie wymarzyłeś. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015