#2016-12-19 07:25:01 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Cześć. Własnie poproszono mnie w firmie do tego, abym była osobą odpowiedzialną za pierwszą pomoc. Czy ktoś z was brał może udział w takich szkoleniach? Jeśli może ktoś podzielić się doświadczeniami to będzie mi miło.
#2016-12-19 10:17:59 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Witaj. ja jestem taką osobą. Musiałem przejść szkolenie, które co jakiś czas jeszcze profilaktycznie nam przypominają. W sumie funkcja odpowiedzialna, ale lepiej wiedzieć co robić w danej sytuacji, niż nic nie wiedzieć i miotać się w panice.
#2016-12-19 10:38:19 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Myślę, że to bardzo dobra funkcja. Pójdziesz na szkolenie, zostaniesz zobligowana do udzielenia pomocy w razie wypadku i tyle. Myślę, że takie szkolenie przydaje się nie tylko w pracy, ale wszędzie, nawet w domu, gdy zdarzy się jakieś nieszczęście. A jeśli chodzi o samo szkolenie to w tutaj masz bardzo dobrą ofertę http://szczecin-bhp.pl/pierwsza-pomoc-przedmedyczna. Poczytaj sobie o tym. Pozdrawiam
#2016-12-19 12:14:54 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Szkolenie nie jest takie złe. Chyba najgorzej jest się zdecydować, bo nie każdy chce brać na siebie tyle odpowiedzialności. Ja mimo wszystko bym się zdecydował, bo tak jak koleżanka ustaliła przydaje się to niemal w każdej sytuacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015