#2016-12-21 03:45:19 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Wraz z grupą moich przyjaciół postanowiliśmy rozkręcić w naszym mieście własny biznes, konkretniej zorganizować pole do paintballa. Zalezy nam żeby było serio realistycznie i ciekawie, więc nie chcemy za bardzo budować śmiesznych, sztucznych przeszkód, tylko wykorzystać miejsce, które faktycznie będzie miało taki „bitewny” klimacik :D Wpadła nam w oko stara cegielnie, bo rada miasta chce sprzedać teren za bezcen. No i tutaj się pojawia moje pytanie – jak myślicie, czy to będzie bezpieczne? Drobne prace remontowe pewnie trzeba będzie wykonać, ale to jest stara konstrukcja, da się to wzmocnić jakoś?
#2016-12-21 04:13:35 

balcerek

Użytkownik

Posty: 95

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Super pomysł, jestem fanem paintbolla i też właśnie wolę się strzelać w budynkach niż na otwartym polu. No ale spójrzmy prawdzie w oczy jak budynek będzie wyglądał na zupełnie nowy to będzie zero klimatu, ale z drugiej strony jak będzie ryzyko że się za chwilę zawali ludziom na głowy to też nikt tam nie wejdzie. To jednak ma być zabawa, a nie prawdziwa walka o przetrwanie…
#2016-12-21 05:40:34 

cut-throat

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 25

No tak, najlepsze efekty po prostu przynosi to, żeby budynek rzeczywiście wzmocnić, a niekoniecznie w widoczny sposób odnawiać. Na pewno znajdzie się jakaś profesjonalna firma która się zajmie wzmocnieniem i ustabilizowaniem całej konstrukcji tej waszej cegielni. Jeśli zostanie goły mur, jakieś dziury w ścianach itp. to będzie nadal wyglądało spoko, no ale podłogi, stropy itp. muszą się trzymać przecież.
#2016-12-21 07:56:14 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Bezpieczeństwo jest mega ważne, przecież pewnie będziecie mieć wśród klientów nawet dzieci! Jak się już zaczniecie rozglądać za jakimś wykonawcą tej realizacji, to polecam odwiedzić stronę https://amc.net.pl/oferta,wzmocnienia-i-stabilizacja,33.html – to jest całkiem znana w Polsce firma, która się specjalizuje właśnie w poprawianiu starych konstrukcji, w tym też zabytków, także nie powinni mieć problemu z ulepszeniem cegielni tak, żeby nadal wyglądała epicko.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015