#2016-12-22 07:18:22 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

tak jak napisałam już w temacie – szukam jakiegoś sprawdzonego detektywa, któremu mogłabym powierzyć pewną bardzo delikatną sprawę. Zależy mi na dyskrecji i fachowym podejściu do sprawy, bez zbędnych problemów. Chciałabym też, aby ceny były przyzwoite i odpowiadały realnej wartości usługi. Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami? Polecicie mi kogoś ze stolicy? Zapraszam do dyskusji…
#2016-12-22 07:50:28 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

Zerknij sobie na ofertę na stronie internetowej http://www.detektywipl.pl/, to jedna z najlepszych agencji w stolicy. Jestem zadowolony i mogę polecić.;) nie chcę pisać o co konkretnie ich prosiłem, bo to kwestia tajemnicy, która zresztą tajemnicą pozostała i na zawsze już pozostanie.;p ale ceny też mają dobre, no i duże doświadczenie. A prywatny detektyw mimo wszystko musi mieć spore doświadczenie, aby odpowiednio wywiązać się z obietnic i faktycznie poruszać się w sposób dyskretny…
#2016-12-22 08:05:52 

Sissterr

Użytkownik

Posty: 18

Skąd: Włocławek

Wiek: 27

Tak, detektywipl.pl są naprawdę w porządku. Miałam bardzo ciężki związek z facetem, kompletnie sobie nie radziłam, a oni bardzo mi pomogli. I swoim podejściem do klienta, i zebraniem dowodów na zdrady mojego męża. Pomogli mi wreszcie czarno na białym zobaczyć jaka jest ta okrutna prawda i pogonić faceta… ehh.;) ale teraz już będzie coraz lepiej, wierzę w to!
#2016-12-22 09:59:31 

Stol719

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 19

pogonienie partnera nigdy nie jest łatwe… ja też korzystałem z usług prywatnego detektywa, aby zebrać dowody na niewierność żony. Chciałem z nią o tym spokojnie porozmawiać, ale zawsze mówiła, że nie, nigdy mi by czegoś takiego nie zrobiła, nie zdradza mnie i tylko ja mam jakąś kompletną paranoję… dopiero jak pokazałem jej dowody to się przyznała. Strasznie to było przykre. Ale masz rację, będzie coraz lepiej. Już jest…:)
#2016-12-22 11:54:31 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

okropne jest to jak wiele zdrad się dzieje naokoło. Poważnie. Ciekawe czy zawsze tak było, tylko teraz lepiej się to wykrywa, czy raczej jesteśmy coraz gorsi jako społeczeństwo.
#2016-12-22 12:35:08 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

dziękuję bardzo wszystkim za komentarze!:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015