#2017-01-27 00:33:06 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Witam. Poszukuję sprawdzonej firmy, która zajmuje się i projektowaniem, i budową obiektów o konstrukcji stalowej. Potrzebna mi hala magazynowa i zależy mi na firmie, która zajmie się całym tym przedsięwzięciem, począwszy od projektu na samej budowie skończywszy. Mam dużo obowiązków na głowie i niestety nie mogę poświęcać jakoś wybitnie dużo czasu na to przedsięwzięcie, więc chciałbym prosić Was o polecenie kompetentnej firmy, której będę mógł zaufać i żeby to oni zajmowali się wszystkimi bieżącymi sprawami i żeby robili to naprawdę rzetelnie i dobrze.
#2017-01-27 02:38:40 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

No skoro wynajmujesz firmę i zlecasz jej zadanie to chyba logiczne, że to oni będą się zajmować tym zadaniem, a nie ty, prawda? Nie rozumiem co to za filozofia i co to za wielkie wymaganie…
#2017-01-27 05:26:35 

misanthrop

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Pruszcz Gdański

Wiek: 26

Wielkie wymaganie to nie jest, ale wolałem to podkreślić. Różni sią przedsiębiorcy i różne są firmy stawiające hale, a ja szukam takiej, która będzie samodzielna i profesjonalna.
#2017-01-27 07:53:52 

unikalna

Użytkownik

Posty: 107

Skąd: Ludzisko

Wiek: 19

Polecam Ci w takim razie zajrzeć tutaj: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/stalowe-hale/. Naprawdę super firma, profesjonalna i bardzo kompetentna. Zajmą się wszystkim co trzeba i wszystko skończą w terminie. Super sprawa, bardzo polecam
#2017-01-27 10:15:38 

balcerek

Użytkownik

Posty: 97

Skąd: Pilawa

Wiek: 40

To prawda, solid hale stalowe to naprawdę godna polecenia firma. Sam z nimi współpracowałem już dwa razy i też polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015