#2017-02-24 00:12:43 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Witam. Od dłuższego czasu mam ekspres ciśnieniowy Bosch i tak uznałem, że najwyższa pora jednak, żeby kupić tabletki odkamieniajace do niego. Nie wiem niestety gdzie mógłbym takie w miarę tanio kupić ;) no i żeby też rzecz jasna były skuteczne. Zwracam się w tym momencie do Was – wierzę, że znajdzie się na forum ktoś, kto też ma ekspres i będzie mógł sypnąć jakimś dobrym linkiem, gdzie będzie właśnie oferta tabletek tego typu ;) także zapraszam do udzielania się w tym temacie i w tle może wywiąże się jakaś dyskusja, również na temat kawy? ;P
#2017-02-24 01:19:52 

Deaktywator

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Wronki

Wiek: 19

właśnie piję sobie kawę i przeglądam tematy na forum ;p jako kawosz też mam rzecz jasna ekspres i tak się składa, że mogę polecić tanie i dobre tabletki odkamieniające: http://filtrosfera.pl/Tabletki-czyszczce-Bosch-311769-tabletki-odkamieniajace-311556 bo doskonale działają w ekspresie, doskonale oczyszczają cały ekspres i ogólnie szybko działają. Jak kupisz sobie taki zestaw jak w tym linku to na długo Ci wystarczy i będziesz miał spokój z oczyszczaniem ekspresu. Mam nadzieję, że pomogłem i nie będziesz musiał robić sam researchu i ogólnie szukać po nie wiadomo jakich stronkach rekomendacji :P bierz te i będziesz miał z głowy.
#2017-02-24 02:23:49 

Alunea

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Kobylec

Wiek: 19

Ja mam ekspres i ten temat mi bardzo pomoże jednak, bo też nie znam się na dodatkach, filtrach, tabletkach i dobrze jest poczytać takie komentarze i opinię ;) przynajmniej będę wiedziała na przyszłość co jeszcze mam dokupić i ile mniej więcej na to wyniesie.
#2017-02-24 04:41:03 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

Jak się pije kilka kaw dziennie tak jak ja to jednak ekspres staje się przydatną i szybką alternatywą zwykłego zalewania ;) ogólnie to też mega lubię kawy jak coś :P
#2017-02-24 07:02:37 

Doriana

Użytkownik

Posty: 82

Skąd: Niechanowo

Wiek: 28

Ekspres do kawy powiadacie..? w sumie niegłupi pomysł, może sobie sprawię tysz..
#2017-02-24 08:45:50 

Feler

Użytkownik

Posty: 59

Skąd: Wolsztyn

Wiek: 39

To też kupię te same tabletki odkamieniające bo nam się skończyły w domu i nie wiedziałem za bardzo na jakie mógłbym się zdecydować ;) dobrze, że są strony na internecie takie jak te, gdzie ludzie dyskutują i można coś ogarnąć
#2017-02-24 09:03:24 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

Święta racja – bardzo pomagają takie dyskusje ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015