#2017-06-22 06:02:36 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć, który lek przeciwbólowy jest Waszym zdaniem najlepszy. Zdarza mi się, że ból dopada mnie w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Powinienem mieć wtedy jakiś silny środek, żeby móc zadziałać szybko i skutecznie. Co polecacie?
#2017-06-22 07:12:59 

cut-throat

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 25

Jak dla mnie najlepszy jest znany lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i prze-ciwgorączkowym, którego szczegółowy opis znajduje się pod linkiem https://www.aptekagemini.pl/group/pyralgina. Lek ten jest odpowiedni do zwalczania bólu o silnym nasileniu i to zarówno bólu występującego sporadycznie, jak i przewlekłego. Oczywiście przed zastosowaniem tego produktu należy zapoznac się z dołaczoną do niego ulotką, gdzie podano m.in. szczegółowe informacje dotyczące dawkowania.
#2017-06-22 08:26:24 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Własnie zapoznaję się z opisem działania tego leku, znajdującym się pod tym linkiem, który mi podesłałeś. A uważasz, ze lepiej jest przyjmowac ten lek w tabletkach czy w formie saszetek?
#2017-06-22 11:04:34 

cut-throat

Użytkownik

Posty: 44

Skąd: Tarnobrzeg

Wiek: 25

Ja przyjmuję w tabletkach, bo nie mam czasu na rozpuszczanie saszetek. Ale dla kogoś kto nie lubi łykac tabletek, saszetki chyba będą odpowiedniejsze.
#2017-06-22 14:04:05 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

Rozumiem. Poszukuję jeszcze jakiegos dobrego kremu do pielęgnacji skóry niemowlęcia. Który krem najlepiej wybrać?
#2017-06-22 15:09:00 

CarycaJoanna

Użytkownik

Posty: 74

Skąd: Gniezno

Wiek: 25

Dobrym kremem do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci jest sprawdzony kosmetyk, opisany w Internecie pod adresem https://www.aptekagemini.pl/oilatum-baby-krem-350ml.html. Cienką warstwę tego kremu naklada się na skórę twarzy i ciała dziecka bezpośrednio po kąpieli. Produkt dobrze się rozprowadza i pozostawia skóre gładką oraz miękką w dotyku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015