#2019-10-28 04:23:22 

naitine69

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Szczyrk

Wiek: 29

Hejka! Prowadzę bloga lifestylowego i planuję otworzyć sklepik z własną linią kosmetyków. Wiadomo, to temat dość nośny, dlatego też będzie trudno znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania. Tak, zrobilam już pewien research i wiem, że potrzebuje jakichś speców od pozycjonowania. Sęk w tym, że do tej pory w ogóle nie miałam kontaktu z takimi firmami i nie wiem, na co zwracać uwagę. Szczególnie, jeśli chodzi o ceny. Nie wiem, jakie są na ten moment Ktoś jest bardziej zorientowany w temacie i pomoże niewieście wpotrzebie? :)
#2019-10-28 06:15:59 

Stol719

Użytkownik

Posty: 17

Skąd: Ostrołęka

Wiek: 19

Ciężko raczej przytoczyć konkretne przykłady cen. Myślę jednak, że w przypadku takiej branży, jak kosmetyka czy lifestyle to rzeczywiście może kosztować trochę więcej. Sek w tym, że będzie potrzeba więcej roboty nad nimi, bo jednak jak masz frazy jak np. „kosmetyki”, „zdrowa dieta” itp., to tego jest multum w necie.
#2019-10-28 08:19:51 

naitine69

Użytkownik

Posty: 20

Skąd: Szczyrk

Wiek: 29

No właśnie wieeem :( Czyli co? Rzeczywiście sporo zapłacę?
#2019-10-28 09:47:34 

lnianowłosa

Użytkownik

Posty: 47

Skąd: Elbląg

Wiek: 39

Ja nie nastawiałabym się tak od razu. Możesz zawsze zajrzeć na stronę wycenpozycjonowanie.pl. Tam możesz wypełnić formularz i zgłosić się o wstępną wycenę (zazwyczaj przesyłają bardzo fajne oferty). To też dobra baza wiedzy. Możesz poczytać o tym, jak wygląda wycena i w ogóle.
#2019-10-28 11:51:39 

Sooopel

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Pilawa

Wiek: 18

To fakt, ja też się tam zgłosiłem, gdy potrzebne mi było pozycjonowanie stron Ceny jakie tam proponują zdecydowanie należą do najkorzystniejszych, jakie są na rynku. Co więcej,zaoferowali mi, że będę się z nimi rozliczał przede wszystkim za wysoką pozycję. Tj. płacę jakąś tam niewielką stawkę za pracę non stop, a kiedy moja strona wskakuje na top 3,wówczas dopłacam ekstra. Mi to odpowiada, bo przynajmniej wiem, że się starają, by moja witryna znalazła się wysoko, a ostatecznie i tak nie płacę dużo :)
#2019-10-28 14:11:18 

cleckott

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Nowy Dwór

Wiek: 38

A zastanawiałaś się nad Google Adwords? To wydaje mi się dużo lepszą opcją, jeśli np. właśnie masz firmę z popularnej branży. Wtedy masz zapewnione zawsze dobre wyniki, bo to po prostu link sponsorowany. Okej, może zapłacisz więcej, ale ruch na stronie ci mocno wzrośnie więc i szansa, że pozyskasz większą ilość klientów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015